Місія і основні цінності

Наша місія:

Ми перетворюємо звичайний офіс на ефективний офісний простір, і пишаємося тим, що наші рішення дозволяють розвивати і нарощувати стратегічні нематеріальні активи компанії. Створюючи атмосферу комфорту на робочому місці, ми турбуємося про те, аби офіс надихав, а робота в ньому була ефективною і приносила задоволення людям.

Наші цінності:

Повага. Ми прислухаємося до думки інших і залучаємо всі зацікавлені сторони до процесу прийняття рішення.

Відповідальність. Ми відповідаємо за свої рішення і дії, уміємо їх обгрунтовувати і завжди виконуємо обіцяне.

Прагматизм. Ми приймаємо рішення і будуємо стратегії, грунтуючись на фактах. Приймаючи рішення, ми тверезо співвідносимо витрачені зусилля і отриманий результат.

Проактивність. Ми заохочуємо людей, які активно шукають відповіді на існуючі питання і несуть відповідальність за реалізацію запропонованих рішень.

Чесність. Ми поводимося правдиво і сумлінно по відношенню до інших.

Прагнення досконалості. Ми постійно удосконалюємося, звертаючи увагу навіть на деталі. Ми докладаємо всі зусилля для поліпшення того, що робимо, і на пошук інноваційних рішень.

 

Новини

  • Постоим?
    Каждый день все больше людей жалуются на дискомфорт на рабочем месте, и даже самое эргономичное рабочее кресло не способно на все 100% решить эту проблему.
    Детальніше
  • Обновленная версия кресла Think
    Рады вам сообщить, что в нашем шоуруме появилась обновленная версия всемирно известного кресла Think от Steelcase. Предыдущая версия кресла не только много лет подряд возглавляла мировые рейтинги самых комфортных рабочих…
    Детальніше