Архітектура & Дизайн 2008

16 травня 2008 року Office Solutions запрошує найкращих архітекторів та дизайнерів на щорічний захід Architecture & Design 2008.

Під гаслом Future is here гостям будуть представлені найновіші дизайнерські розробки в галузі офісних інтер'єрів, а також найкращі проекти в Україні та світі за 2007-2008 рр. 

Office Solutions проводить Architecture & Design 2008 в партнерстві з провідними виробниками офісних меблів та засобів організації офісів - корпорацією Steelcase, компаніями Takett, Zumtobel та Babini, які підготували багато сюрпризів для гостей. Головним спікером на заході буде виступати архітектор компанії Steelcase Хайко Сталь, який познайомить учасників із світовими тенденціями та останніми розробками в галузі офісного дизайну. А компанія Zumtobel вперше в Україні продемонструє унікальний світловий куб Vivaldi, який здійснив фурор на виставці Light+Building 2008.

Окрім насиченої інформаційної частини та унікальної виставкової експозиції гостей очікує цікава розважальна програма та фуршет, а також конкурс, переможці якого отримують можливість відвідати фабрики провідних світових виробників в Італії, Англії, Франції та Німеччині.

Реєстрація на Architecture & Design 2008 відкрита до 14 травня 2008 року по телефону 459-02-90 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Новини

  • Постоим?
    Каждый день все больше людей жалуются на дискомфорт на рабочем месте, и даже самое эргономичное рабочее кресло не способно на все 100% решить эту проблему.
    Детальніше
  • Обновленная версия кресла Think
    Рады вам сообщить, что в нашем шоуруме появилась обновленная версия всемирно известного кресла Think от Steelcase. Предыдущая версия кресла не только много лет подряд возглавляла мировые рейтинги самых комфортных рабочих…
    Детальніше