Steelcase отримує зірку третій рік поспіль!

Гама B Free Lounge компанії Steelcase була визнана гідною "Зірки" за якість дизайну в рамках l'Observeur du Design 07, міжнародно визнаної премії, що организовується APCI (Агентством з просування промислових розробок) у Науково - промисловому містечку Парижа.

Зірками за дизайн відзначаються найпомітніші продукти, що повністю відповідають таким критеріям: покращення комфорту користувача, простота у використанні, безпека, ергономіка, наукові дослідження, неформальний підхід, зниження витрат, еко-концепція, доступність для всіх, задоволення нагальних потреб, а також розробки в маловивчених ґалузях.

Якщо B Free Lounge приніс Steelcase Зірку за дизайн, то три інших проекти пройшли попередній відбір і отримали Сертифікат Observeur du design: нова версія Leap, Movida і Westside.

Новини

  • Постоим?
    Каждый день все больше людей жалуются на дискомфорт на рабочем месте, и даже самое эргономичное рабочее кресло не способно на все 100% решить эту проблему.
    Детальніше
  • Обновленная версия кресла Think
    Рады вам сообщить, что в нашем шоуруме появилась обновленная версия всемирно известного кресла Think от Steelcase. Предыдущая версия кресла не только много лет подряд возглавляла мировые рейтинги самых комфортных рабочих…
    Детальніше