Знамените крісло The EGG в Києві.

Office Solutions привезла в Київ легендарне крісло The EGG, що святкує своє п’ятдесятиріччя в цьому році.

The EGG, або «Яйце», - відоме творіння даньського дизайнера меблів Арне Якобсена. 

Він створив «Яйце» в 1958 році для вестибулю й рецепції готелю «Роял» в Копенгагені. Крісло має сталевий каркас та обтягнуте шкірою двох корів. Спочатку крісло продавали лише в червоному кольорі, проте з часом почали використовувати тканини й шкіру різних кольорів і фактур. «Яйця» можна побачити по всьому світі, так само, як і інші творіння дизайнера. Найвідоміші місця – футуристичний небосяг Гуркін в Лондоні, Сіднейський дім опери, Національний центр мистецтв в Токіо.

Щоб відсвяткувати ювілей крісла The EGG компанія Fritz Hansen випустила спеціальні ювілейні 999 крісел, каркас яких вилито з бронзи, а самі вони обтягнуті елегантною коричневою шкірою.На подушці можна побачити номер крісла. Окрім цих крісел, створено ще 50. Пофантазувати на тему крісла компанія Fritz Hansen на цей раз запросила данського митця Тала Р.

Тал Р подорожував світом, збираючи шматочки тканин для 50 виставкових примірників «Яйця». Серед найпривабливіших місць, які він відвідав в пошуках натхнення – Істанбул, Берлін, Нью-Йорк. Кожне «Яйце» має унікальне ім’я – Амалія, Асоціація, Табу, Тереза, Адлер…

Зараз «Яйця» знаходяться в світовому турне, яке розпочалося в Мілані. «Яйця» відвідають Нью-Йорк, Сеул, Токіо, Копенгаген, Осло, Сідней, Брісбейн, Хельсінкі, Дюссельдорф, Париж, Лондон. Також видана книга, присвячена 50 єксклюзивним яйцям.

В Києві «Яйця» можна побачити вживу у VIP-шоурумі компанії Office Solutions.

Новини

  • Постоим?
    Каждый день все больше людей жалуются на дискомфорт на рабочем месте, и даже самое эргономичное рабочее кресло не способно на все 100% решить эту проблему.
    Детальніше
  • Обновленная версия кресла Think
    Рады вам сообщить, что в нашем шоуруме появилась обновленная версия всемирно известного кресла Think от Steelcase. Предыдущая версия кресла не только много лет подряд возглавляла мировые рейтинги самых комфортных рабочих…
    Детальніше